
VINCENTE Čiužinys
395 € – 947 €Price range: 395 € through 947 €
Čiužinio modelis su „Memory“ efektu ir neprikausomu spyruokliu bloku. Vidiniam čiužinio užpildui panaudota „Memory foam“ medžiaga, kuri pasižymi dideliu elastingumu ir minkštumu, tiksliai seka žmogaus kūno kontūrus, tolygiai paskirsto apkrovą, skatina gilų raumenų atsipalaidavimą. Memory putų ir novatoriškos HIGHFOAM BIO™ medžiagos derinys sukuria papildomą komfortą.
- Kietumo lygis –II
- Aukštis – 26 cm
- Rekomenduojama apkrova – 120 kg
- Užvalkalas su užtrauktuku
- AirLine papildoma vėdinimo sistema
- Aukšta medžiagos kokybė HIGHFOAM BIO™ medžiagos kokybė

| Aukštis | 26 cm |
|---|---|
| Ilgis | 190 cm, 200 cm |
| Plotis | 80 cm, 90 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm |
| Čiužinio tipas | Spyruoklinis (Pocket) |
| Čiužinio kietumas | II Minkštas |
| Čiužinio savybės | Medvilnė, Putų poliuretanas, Vakuumo pakuotėje |
| Čiužinio užvalkalas | Nuvelkamas, Žiema-Vasara |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Kilmė | Ukraina |
| Garantija | 24 mėnesiai |
Būkite pirmas aprašęs “VINCENTE Čiužinys” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 22 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 22 cm Užsakoma: 30 d.d.






Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.