
RENATO Čiužinys
288 € – 712 €Price range: 288 € through 712 €
Skirtingo komforto laipsnio bespyruoklinio čiužinio modelis, kuris pasižymi skirtingu kietumo laipsniu Kokoso pluošto ir plono HIGHFOAM BIO™ medžiagos sluoksnio derinys vienoje pusėje suteikia tvirtumo. Čiužinio pagrindą sudaro inovatyvi HIGHFOAM BIO™ medžiaga, kuri užtikrina taškinį apkrovos pasiskirstymą, optimalią stuburo atramą ir daro priešingą pusę minkštesne. Dvi skirtingo kietumo pusės leidžia pasirinkti Jums tinkamiausią miego komfortą.
- Kietumo lygis – IV/III
- Rekomenduojama apkrova – 120 kg
- Aukštis – 20 cm
- Papildoma „AirLine“ vėdinimo sistema
- Aukšta medžiagos kokybė HIGHFOAM BIO™
| Aukštis | 20 cm |
|---|---|
| Ilgis | 190 cm, 200 cm |
| Plotis | 80 cm, 90 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm |
| Čiužinio tipas | Putų poliuretanas |
| Čiužinio kietumas | III Vidutinio kietumo, IV Kietas |
| Čiužinio savybės | Dvipusis, Kokoso pluoštas, Pralaidus orui, Putų poliuretanas, Vakuumo pakuotėje |
| Čiužinio užvalkalas | Orui pralaidus tinklelis aplink čiužinį |
| Kilmė | Ukraina |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Garantija | 24 mėnesiai |
Panašūs produktai
-
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d. -
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d. -
Plotis Ilgis Aukštis 90–200 cm 200 cm 19 cm Užsakoma: 2–3 d.d. -
Plotis Ilgis Aukštis 180 cm 200 cm 25 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.













Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.