
CORRADO Čiužinys
313 € – 777 €Price range: 313 € through 777 €
Dvipusis čiužinys be spyruoklių. Šiame modelyje iš abiejų pusių panaudota viskoelastinė „Memory foam“ medžiaga su mikroporinga struktūra. Jis įgauna kūno formą ir skatina gilų raumenų atsipalaidavimą. Modelis pagamintas iš naujoviškos HIGHFOAM BIO™ medžiagos, kuri užtikrina taškinio krūvio paskirstymą ir optimalų stuburo atramą bei suteikia čiužiniui elastingumo.
- Kietumo lygis – II
- Rekomenduojama apkrova – 120 kg
- Aukštis – 22 cm
- Papildoma „AirLine“ vėdinimo sistema
- Aukštos kokybės HIGHFOAM BIO™ medžiaga
| Aukštis | 22 cm |
|---|---|
| Ilgis | 190 cm, 200 cm |
| Plotis | 80 cm, 90 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm |
| Čiužinio tipas | Putų poliuretanas |
| Čiužinio kietumas | II Minkštas |
| Čiužinio savybės | Dvipusis, Ortopedinės savybės, Pralaidus orui, Putų poliuretanas, Vakuumo pakuotėje |
| Kilmė | Ukraina |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Garantija | 24 mėnesiai |
Būkite pirmas aprašęs “CORRADO Čiužinys” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
-
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d. -
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 19 cm Užsakoma: 30 d.d. -
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 25 cm Užsakoma: 30 d.d. -
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 21 cm Užsakoma: 30 d.d.











Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.