
Ekspozicijoje
NICO Čiužinys 160×200
465 €
Nico“ – prieinamiausias modelis su nepriklausomų spyruoklių bloku Pocket Spring.
Jo pranašumas – kiekviena spyruoklė įdėta į atskirą neaustinės medžiagos maišelį, todėl apkrova tolygiai paskirstoma per visą čiužinio paviršių. Vidiniam užpildui naudojama inovatyvi medžiaga HIGHFOAM BIO™.
- Kietumo lygis – III
- Rekomenduojama apkrovima – 120 kg
- Aukštis – 20 cm
- Užvalkalas su užtrauktuku
- AirLine papildoma vėdinimo sistema
- Aukštos kokybės HIGHFOAM BIO™ medžiaga
Prieinamumas: Liko 2
Likutis ekspozicijoje: 2
Likutis sandėlyje: 0
Likutis sandėlyje: 0

| Aukštis | 20 cm |
|---|---|
| Plotis | 160 cm |
| Ilgis | 200 cm |
| Čiužinio tipas | Spyruoklinis (Pocket) |
| Čiužinio kietumas | III Vidutinio kietumo |
| Čiužinio savybės | Pralaidus orui, Putų poliuretanas |
| Čiužinio užvalkalas | Nuvelkamas, Orui pralaidus tinklelis aplink čiužinį, Žiema-Vasara |
| Kilmė | Ukraina |
| Pristatymo terminas | 2-3 d.d. |
| Garantija | 24 mėnesiai |
Būkite pirmas aprašęs “NICO Čiužinys 160×200” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 90–200 cm 200 cm 16 cm Užsakoma: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 22 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 19 cm Užsakoma: 30 d.d.







Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.