
DOMENICO Čiužinys
303 € – 745 €Price range: 303 € through 745 €
Modelis su padidintu standumu su nepriklausomu spyruokliniu bloku. Dvipusis kokoso pluošto išdėstymas suteikia čiužiniui papildomo standumo, tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Nepriklausomų spyruoklių blokas tolygiai paskirsto apkrovą visame plote. Novatoriška HIGHFOAM BIO™ medžiaga naudojama kaip vidinis čiužinio užpildas.
- Kietumo lygis – IV
- Rekomenduojama apkrova – 140 kg
- Aukštis – 20 cm
- Dėklas su užtrauktuku
- Papildoma „AirLine“ vėdinimo sistema
- Aukštos kokybės HIGHFOAM BIO™ medžiaga

| Aukštis | 20 cm |
|---|---|
| Ilgis | 190 cm, 200 cm |
| Plotis | 80 cm, 90 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm |
| Čiužinio tipas | Putų poliuretanas, Spyruoklinis (Pocket) |
| Čiužinio kietumas | IV Kietas |
| Čiužinio savybės | Kokoso pluoštas, Medvilnė, Pralaidus orui, Putų poliuretanas, Vakuumo pakuotėje |
| Čiužinio užvalkalas | Nuvelkamas, Žiema-Vasara |
| Kilmė | Ukraina |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Garantija | 24 mėnesiai |
Būkite pirmas aprašęs “DOMENICO Čiužinys” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 90–200 cm 200 cm 16 cm Užsakoma: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 22 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 11 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.







Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.