| Ilgis | 220 cm |
|---|---|
| Plotis | 45 cm |
| Aukštis | 77 cm |
| Spalva | Juoda, Ruda |
| Kojelės | Metalinės |
| Kojelių aukštis | 25 cm |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Stalviršio forma | Ovali |
| Durelių skaičius | 4 |
| Stalčių skaičius | Nėra |
| Komodos tipas | Su durelėmis |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Garantija | 24 mėnesiai |
Ekspozicijoje
Sandėlyje
VERONA VENGE VENEER Komoda
1 150 €
Stilinga ir funkcionali komoda VERONA – modernus baldas jūsų namams. Išskirtinis dizainas su švelniai suapvalintais šonais suteikia komodai elegancijos, o vientisa tamsaus medžio tekstūra kuria subtilų, natūralų įvaizdį.
Komoda turi keturis skyrius:
-
Šoniniuose segmentuose yra įprastai atsidarančios durelės, už kurių rasite po du vidinius skyrius patogiam daiktų susidėjimui.
-
Centrinės dvi durelės atsidaro su paspaudimu , o jų viduje taip pat yra po du tvarkingai išdėstyti skyriai.
Tvirtos metalinės juodos kojelės suteikia baldui stabilumo, lengvumo ir modernios estetikos, be to, palengvina valymą po komoda.
Užsisakant galima rinktis ir keisti komodos lukšto spalvą.
Prieinamumas: Liko 2
Likutis ekspozicijoje: 1
Likutis sandėlyje: 1
Likutis sandėlyje: 1
Produkto kodas: 00076
Kategorijos: Komodos, Svetainės kietieji baldai
Žymos: EKSPOZICIJOJE, SANDĖLYJE
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “VERONA VENGE VENEER Komoda” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
-
Plotis Gylis Aukštis 100 cm 45 cm 15–77 cm Užsakoma: 30 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Ilgis Aukštis 45 cm 220 cm 56 cm Turime vietoje: 2–3 d.d. -
Plotis Gylis Aukštis 88 cm 45 cm 77 cm Užsakoma: 30 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Ilgis Aukštis 45 cm 200 cm 77 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.