| Ilgis | 200 cm |
|---|---|
| Plotis | 45 cm |
| Aukštis | 77 cm |
| Spalva | Juoda, Ruda |
| Kojelės | Metalinės |
| Kojelių aukštis | 25 cm |
| Kojelių spalva | Beige, Black, Brown, Ral 1035, Ral 7012, White |
| Stalviršio forma | Ovali |
| Durelių skaičius | 4 |
| Stalčių skaičius | Nėra |
| Komodos tipas | Su durelėmis |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Garantija | 24 mėnesiai |
VERONA Komoda
1 150 €
Stilinga ir funkcionali komoda VERONA – modernus baldas jūsų namams. Išskirtinis dizainas su švelniai suapvalintais šonais suteikia komodai elegancijos, o vientisa medžio tekstūra kuria subtilų, natūralų įvaizdį.
Komoda turi keturis skyrius:
-
Šoniniuose segmentuose yra įprastai atsidarančios durelės, už kurių rasite po du vidinius skyrius patogiam daiktų susidėjimui.
-
Centrinės dvi durelės atsidaro su paspaudimu , o jų viduje taip pat yra po du tvarkingai išdėstyti skyriai.
Tvirtos metalinės kojelės suteikia baldui stabilumo, lengvumo ir modernios estetikos, be to, palengvina valymą po komoda.
Užsisakant galima rinktis ir keisti komodos lukšto spalvą. Galimus variantus galite pamatyti mūsų fizinėse parduotuvėse!
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: Komodos, Svetainės kietieji baldai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “VERONA Komoda” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
-
Plotis Ilgis Aukštis 70–80 cm 70–80 cm 43–48 cm Turime vietoje: 2–3 d.d. -
Plotis Ilgis Aukštis 45 cm 220 cm 54 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Ilgis Aukštis 45 cm 200 cm 77 cm Turime vietoje: 2–3 d.d. -
Plotis Gylis Aukštis 100 cm 45 cm 15–77 cm Užsakoma: 30 d.d.Yra spalvų pasirinkimų












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.