| Plotis | 220 cm |
|---|---|
| Gylis | 45 cm |
| Aukštis | 77 cm |
| Spalva | Juoda, Ruda |
| Kojelės | Metalinės |
| Kojelių aukštis | 25 cm |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Stalviršio forma | Ovali |
| Durelių skaičius | 4 |
| Stalčių skaičius | Nėra |
| Komodos tipas | Su durelėmis |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Garantija | 24 mėnesiai |
Ekspozicijoje
VERONA Komoda
1 150 €
Stilinga ir funkcionali komoda VERONA – modernus baldas jūsų namams. Išskirtinis dizainas su švelniai suapvalintais šonais suteikia komodai elegancijos, o vientisa tamsaus medžio tekstūra kuria subtilų, natūralų įvaizdį.
Komoda turi keturis skyrius:
Šoniniuose segmentuose yra įprastai atsidarančios durelės, už kurių rasite po du vidinius skyrius patogiam daiktų susidėjimui.
Centrinės dvi durelės atsidaro su paspaudimu , o jų viduje taip pat yra po du tvarkingai išdėstyti skyriai.
Tvirtos metalinės juodos kojelės suteikia baldui stabilumo, lengvumo ir modernios estetikos, be to, palengvina valymą po komoda.
Užsisakant galima rinktis ir keisti komodos lukšto spalvą.
Prieinamumas: Liko 1
Likutis ekspozicijoje: 1
Likutis sandėlyje: 0
Likutis sandėlyje: 0
Produkto kodas: 00076
Kategorijos: Komodos, Svetainės kietieji baldai
Žyma: EKSPOZICIJOJE
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “VERONA Komoda” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 50–58 cm 50–58 cm 33–40 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 45 cm 220 cm 56 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 75 cm 75 cm 38–41 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 70–80 cm 70–80 cm 43–48 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.