ULU – moderni aliuminė vaza, kuri savo sidabriniu atspalviu ir minimalistiniu dizainu suteikia interjerui šiuolaikiško ir rafinuoto akcento. Ji puikiai tinka moderniam, industriniam ar skandinaviškam interjerui.
Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Akcija
Ekspozicijoje
50 €
Prieinamumas: Liko 2
ULU – moderni aliuminė vaza, kuri savo sidabriniu atspalviu ir minimalistiniu dizainu suteikia interjerui šiuolaikiško ir rafinuoto akcento. Ji puikiai tinka moderniam, industriniam ar skandinaviškam interjerui.
| Plotis | 15 cm |
|---|---|
| Gylis | 15 cm |
| Aukštis | 26 cm |
| Spalva | Pilka, Sidabro |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Kilmė | Europa |
| Pristatymo terminas | 2-3 d.d. |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 50 cm | 8 cm | 50 cm |
| Plotis | Aukštis |
|---|---|
| 100 cm | 200 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 100 cm | 2 cm | 200 cm |
| Plotis | Aukštis |
|---|---|
| 100 cm | 200 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.