| Plotis | 42 cm |
|---|---|
| Ilgis | 200 cm |
| Aukštis | 50 cm |
| Svoris | 55 kg |
| Stalviršio forma | Stačiakampė |
| Pakuotės išmatavimai | 210x28x28 cm, 224x48x32 cm |
| Kojelės | Metalinės |
| Durelių skaičius | 2 |
| Stalčių skaičius | 2 |
| Komodos tipas | Su stalčiais ir durelėmis |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
PARIS TV Staliukas 200x42x50
659 €
Stilingas ir modernus TV staliukas PARIS – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštos kokybės dizainą ir praktiškumą. Šis staliukas išsiskiria ne tik savo išvaizda, bet ir ilgaamžiškumu.
TV Staliukas turi 4 erdvius skyrius: 2 stalčius ir 2 dalis su durelėmis, kurios atsidaro paspaudimu. Toks funkcionalumas užtikrina patogų ir tvarkingą daiktų laikymą be nereikalingų detalių.
Metalinės kojos papildomai suteikia baldui elegancijos ir stabilumo.
PARIS TV staliukas taip pat suteikia galimybę pasirinkti kitą korpuso ir durelių spalvą.
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: Svetainės kietieji baldai, TV staliukai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “PARIS TV Staliukas 200x42x50” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
-
Plotis Ilgis Aukštis 45 cm 220 cm 56 cm Turime vietoje: 2–3 d.d. -
Plotis Ilgis Aukštis 75 cm 75 cm 38–41 cm Turime vietoje: 2–3 d.d. -
Plotis Ilgis Aukštis 50 cm 220 cm 55 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Ilgis Aukštis 50–58 cm 50–58 cm 33–40 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.




















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.