| Aukštis | 77 cm |
|---|---|
| Gylis | 90 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Maksimalus ilgis | 186 cm |
| Matinė/Blizgi stalviršio spalva | Blizgi Frezya, Blizgi Glossmax, Blizgi Irony, Blizgi Lagina, Blizgi Marmo, Blizgi Royal Marble, Matinė Avrupa Sekron, Matinė Black Beton, Matinė Lagina, Matinė Legnano, Matinė Milenium, Matinė Mola, Matinė Rambla, Matinė Retro Silver, Matinė Retro Stone, Matinė Royal Marble, Matinė Stone Surface Irony, Matinė Traverten |
| Stalviršio forma | Kvadratinė, Stačiakampė |
| Stalo kojų medžiaga | Metalas |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Stalo kojų spalva | Beige, Black, Brown, Ral 1035, White |
| Išskleidimo funkcija | Yra |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
PANAMA-1 Išskleidžiamas Valgomojo Stalas 90(170)x90x77
875 €
Atraskite išskirtinį išskleidžiamą kvadrato formos stalą PANAMA, kuris puikiai derės tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere. Jo metalinė koja suteikia stabilumo ir subtilumo, o įvairios spalvos – natūralumo ir jaukumo pojūtį.
Stalas PANAMA turi patogią išskleidžiamą funkciją – pradinis ilgis yra 90 cm, tačiau išskleidus jis pailgėja iki 170cm.
Šis stalas ne tik funkcionalus, bet ir stilingas – jame patogiai gali sėdėti 4-8 žmonės, todėl jis puikus pasirinkimas šeimos vakarienėms.
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: Stalai, Valgomojo baldai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “PANAMA-1 Išskleidžiamas Valgomojo Stalas 90(170)x90x77” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
-
Plotis Gylis Aukštis 54 cm 60 cm 87 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 55 cm 77 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Gylis Aukštis 50 cm 54 cm 84 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų


















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.