Unikali forma ir neapsakomas komfortas. Dėl daugybės siūlių šis baldas yra ypač patogus atsipalaiduoti. Papildoma pagalvė nugaroje pagerina naudojimo kokybę.
Pagrindinės savybės:
- Didelio tankio poliuretanas HR
- Zig-Zag spyruoklės
Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
594 € Original price was: 594 €.445 €Current price is: 445 €.
MIAMI NEW – tai patogumo ir elegancijos junginys, skirtas tiems, kurie ieško modernaus dizaino.
Didesnis audinių pasirinkimas mūsų fizinėse parduotuvėse!
Unikali forma ir neapsakomas komfortas. Dėl daugybės siūlių šis baldas yra ypač patogus atsipalaiduoti. Papildoma pagalvė nugaroje pagerina naudojimo kokybę.
Pagrindinės savybės:
| Ilgis | 167 cm |
|---|---|
| Plotis | 68 cm |
| Aukštis | 79 cm |
| Sėdimosios dalies aukštis | 42 cm |
| Spyruoklės | Zig zag (S formos, tvirtinamos horizontaliai) |
| Vietų skaičius | 1 |
| Miegojimo funkcija | Nėra |
| Patalynės dėžė | Nėra |
| Audinys | Perfect Harmony 2 (Šenilas), Riviera 2 (Veliūras) |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 60 d.d |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Kilmė | Europa |
| Relax funkcija | Yra |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 523 cm | 297 cm | 75 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 239 cm | 150 cm | 88 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 42 cm | 42 cm | 45 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 293 cm | 110 cm | 92 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.