
Ekspozicijoje
MASSIMO LITE Čiužinys 90×200
330 €
„Massimo Lite“ yra prieinama „Massimo“ ortopedinio čiužinio versija, keičiant poliuretano putų tankį ir storį. Šis modelis pasižymi sumažinta rekomenduojama apkrova vienai miegamajai vietai. Čiužinys išsiskiria pagerintu elastingumu ir minkštumu, o taip pat derina didelio elastingumo putų poliuretaną su padidintu kietumu. Jis yra itin atsparus deformacijai ir ilgą laiką išlaiko savo formą.
- Kietumo lygis – IV
- Rekomenduojama apkrova – 130 kg
- Čiužinio aukštis – 20 cm
- Užvalkalas su užtrauktuku
- Papildoma „AirLine“ vėdinimo sistema
- Aukštos kokybės HIGHFOAM BIO™ medžiaga
Prieinamumas: Liko 3
Likutis ekspozicijoje: 2
Likutis sandėlyje: 0
Likutis sandėlyje: 0

| Aukštis | 20 cm |
|---|---|
| Plotis | 90 cm |
| Ilgis | 200 cm |
| Čiužinio tipas | Putų poliuretanas |
| Čiužinio kietumas | IV Kietas |
| Čiužinio savybės | Ortopedinės savybės, Pralaidus orui, Putų poliuretanas |
| Čiužinio užvalkalas | Nuvelkamas, Orui pralaidus tinklelis aplink čiužinį |
| Kilmė | Ukraina |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 2-3 d.d. |
Būkite pirmas aprašęs “MASSIMO LITE Čiužinys 90×200” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 23 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 90–200 cm 200 cm 22 cm Užsakoma: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 90–200 cm 200 cm 19 cm Užsakoma: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 22 cm Užsakoma: 30 d.d.








Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.