| Ilgis | 200 cm |
|---|---|
| Plotis | 102 cm |
| Aukštis | 77 cm |
| Svoris | 103 kg |
| Maksimalus ilgis | 400 cm |
| Matinė/Blizgi stalviršio spalva | Blizgi Frezya, Blizgi Glossmax, Blizgi Irony, Blizgi Lagina, Blizgi Marmo, Blizgi Royal Marble, Matinė Avrupa Sekron, Matinė Black Beton, Matinė Lagina, Matinė Legnano, Matinė Milenium, Matinė Mola, Matinė Rambla, Matinė Retro Silver, Matinė Retro Stone, Matinė Royal Marble, Matinė Stone Surface Irony, Matinė Traverten |
| Stalviršio forma | Stačiakampė |
| Išskleidimo funkcija | Yra |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Stalo kojų medžiaga | Metalas |
| Stalo kojų spalva | Beige, Black, Brass, Brown, Ral 1035, Ral 7012, White |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Pakuotės išmatavimai | 110x53x10 cm, 165x60x70 cm, 169x110x15 cm |
MANGO Išskleidžiamas Valgomojo Stalas 200(400)x102
1 300 €
Funkcionalumas ir modernus dizainas viename – tai išskleidžiamas stačiakampės formos stalas MANGO, sukurtas tiek kasdieniniam naudojimui, tiek ypatingoms progoms. Stabilios metalinės kojos užtikrina patvarumą, o išskleidžiamas stalviršis leidžia lengvai pritaikyti stalo dydį pagal poreikį.
Kiekviena papildoma dalis padidina stalą net po 50 cm. Galima susėsti net iki 12-14 asmenų. Stalo stalviršis – itin atsparios HDF akmens imitacijos subtiliai blizgios plokštės. Taip pat yra galimybė pasirinkti kitą stalviršio spalvą.
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: Stalai, Valgomojo baldai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “MANGO Išskleidžiamas Valgomojo Stalas 200(400)x102” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
-
Plotis Gylis Aukštis 54 cm 60 cm 87 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Gylis Aukštis 50 cm 54 cm 84 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 61 cm 100 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 61 cm 100 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų



















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.