| Ilgis | 120 cm |
|---|---|
| Plotis | 120 cm |
| Aukštis | 76 cm |
| Maksimalus ilgis | 216 cm |
| Matinė/Blizgi stalviršio spalva | Blizgi Frezya, Blizgi Glossmax, Blizgi Irony, Blizgi Lagina, Blizgi Marmo, Blizgi Royal Marble, Matinė Avrupa Sekron, Matinė Black Beton, Matinė Lagina, Matinė Legnano, Matinė Milenium, Matinė Mola, Matinė Rambla, Matinė Retro Silver, Matinė Retro Stone, Matinė Royal Marble, Matinė Stone Surface Irony, Matinė Traverten |
| Stalviršio forma | Apvali, Ovali |
| Stalo kojų medžiaga | Metalas |
| Skersmuo | 100 cm |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Stalo kojų spalva | Beige, Black, Brown, Ral 1035, White |
| Išskleidimo funkcija | Yra |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
KOLN Išskleidžiamas Valgomojo Stalas Ø120(216)x76
950 €
Atraskite išskirtinį išskleidžiamą apvalų stalą KOLN, kuris puikiai derės tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere. Jo metalinė koja suteikia stabilumo ir subtilumo, o įvairios spalvos – natūralumo ir jaukumo pojūtį.
Stalas KOLN turi patogią išskleidžiamą funkciją – pradinis ilgis yra 120 cm, tačiau išskleidus jis pailgėja iki 216 cm.
Šis stalas ne tik funkcionalus, bet ir stilingas – jame patogiai gali sėdėti 8-10 žmonių, todėl jis puikus pasirinkimas šeimos vakarienėms ir didesniems susirinkimams!
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: Stalai, Valgomojo baldai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “KOLN Išskleidžiamas Valgomojo Stalas Ø120(216)x76” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
-
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų




















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.