| Ilgis | 206.5 cm |
|---|---|
| Plotis | 102,5 cm |
| Aukštis | 77 cm |
| Svoris | 87 kg |
| Maksimalus ilgis | 296.5 cm |
| Matinė/Blizgi stalviršio spalva | Blizgi Frezya, Blizgi Glossmax, Blizgi Irony, Blizgi Lagina, Blizgi Marmo, Blizgi Royal Marble, Matinė Avrupa Sekron, Matinė Black Beton, Matinė Lagina, Matinė Legnano, Matinė Milenium, Matinė Mola, Matinė Rambla, Matinė Retro Silver, Matinė Retro Stone, Matinė Royal Marble, Matinė Stone Surface Irony, Matinė Traverten |
| Pakuotės išmatavimai | 208x106x11 cm, 79x20x12 cm |
| Stalviršio forma | Stačiakampė |
| Išskleidimo funkcija | Yra |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Stalo kojų medžiaga | Metalas |
| Stalo kojų spalva | Beige, Black, Brass, Brown, Ral 1035, White |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
KIEV Išskleidžiamas Valgomojo stalas 206x102x77 (+45*2)
875 €
Šis stilingas ir funkcionalus valgomojo stalas KIEV – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina erdvę, patogumą ir galimybę prisitaikyti prie skirtingų poreikių. Stalas yra išskleidžiamas net iki 296.5 cm, todėl lengvai talpina didesnę svečių kompaniją. Papildomos dalys po 45 cm leidžia lanksčiai reguliuoti ilgį pagal situaciją.
Elegantiška, juodos spalvos metalinė koja ne tik suteikia konstrukcijai tvirtumo, bet ir išlaiko vizualinį lengvumą.
Galite rinktis iš kelių skirtingų stalviršio spalvų, kad baldas idealiai atitiktų jūsų interjero viziją.
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: Stalai, Valgomojo baldai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “KIEV Išskleidžiamas Valgomojo stalas 206x102x77 (+45*2)” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
-
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 61 cm 100 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų -
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 86 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų



















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.