
Naujiena
GIOVANNI Čiužinys
665 € – 1 677 €Price range: 665 € through 1 677 €
-
Čiužinys GIOVANNI – tai geriausių inovacijų sveikam miegui įsikūnijimas, sukurtas pagal nepriklausomų spyruoklių bloką. Išorinis užvalkalas pagamintas iš itin patogaus trikotažo „Memory Sensitive“, kuris švelniai apgaubia kūną ir prisitaiko prie Jūsų kontūrų, suteikdamas apsikabinimo efektą. Dėl audinio su tūrinėmis siūlėmis čiužinys atrodo stilingai ir suteikia prabangos pojūtį.
Čiužinio struktūroje vienoje pusėje naudojama švelni puta „Super Soft“ ir elastinga puta „Soft Elastic“, kurios užtikrina minkštumą ir patikimą atramą, kitoje pusėje – puta „Normal Soft“ ir „Soft Elastic“ derinys. Toks pusių pasirinkimas leidžia rinktis tarp minkšto ir ypatingai minkšto paviršiaus.
Natūralūs izoliaciniai filtrai, esantys tarp sluoksnių, garantuoja optimalią ventiliaciją ir palaiko gaminio higieniškumą. Čiužinio šerdis – nepriklausomų spyruoklių blokas „Pocket Spring“, suteikiantis individualią atramą kiekvienai kūno sričiai. Papildomi „Aerofabric“ sluoksniai pagerina oro cirkuliaciją ir padeda išlaikyti optimalią temperatūrą miego metu.
Čiužinys taip pat papildytas natūraliu lateksu „Oeko Tex“, kuris suteikia elastingumo ir tikslumo. Patogumui užtikrinti čiužinys turi specialias šonines rankenas, leidžiančias jį lengvai perkelti ir apversti be didelių pastangų.
- Kietumo lygis – II-III
- Rekomenduojama apkrova – 180 kg
- Čiužinio aukštis – 36 cm
- Užvalkalas su užtrauktuku MEMORY SENSITIVE
- Papildoma natūraliu lateksu, su „Aerofabric“ kuris pagerina oro cirkuliaciją
- Aukštos kokybės HIGHFOAM BIO™ medžiaga
| Aukštis | 36 cm |
|---|---|
| Ilgis | 190 cm, 200 cm |
| Plotis | 80 cm, 90 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm |
| Čiužinio tipas | Memory putos, Putų poliuretanas, Spyruoklinis (Pocket) |
| Čiužinio kietumas | II Minkštas, III Vidutinio kietumo |
| Čiužinio savybės | Dvipusis, Lateksas, Ortopedinės savybės, Pralaidus orui, Putų poliuretanas |
| Čiužinio užvalkalas | Nuvelkamas, Orui pralaidus tinklelis aplink čiužinį |
| Kilmė | Ukraina |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
Panašūs produktai
-
Plotis Ilgis Aukštis 180 cm 200 cm 29 cm Turime vietoje: 2–3 d.d. -
Plotis Ilgis Aukštis 90–180 cm 200 cm 25 cm Užsakoma: 2–3 d.d. -
Plotis Ilgis Aukštis 90–200 cm 200 cm 24 cm Užsakoma: 2–3 d.d. -
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.











Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.