
Ekspozicijoje
FABIO Čiužinys 90×200
435 €
Šis čiužinio modelis su padidintu kietumo laipsniu. Dvigubas kokoso pluošto išdėstymas suteikia čiužiniui papildomą kietumą ir tvirtumą. Kaip vidinis užpildas, vienoje pusėje naudojamas lateksas, kuris pasižymi padidintu elastingumu. Kita pusė užpildyta inovatyviu HIGHFOAM BIO ™ medžiaga, kuri tolygiai paskirsto apkrovą ir suteikia minkštumą. Čiužinio pagrindą sudaro nepriklausomų spyruoklių blokas „Pocket Spring“.
- Kietumo lygis – II / III
- Rekomenduojama apkrova – 140 kg
- Aukštis – 23 cm
- Užvalkalas su užtrauktuku
- Papildoma „AirLine“ vėdinimo sistema
Prieinamumas: Liko 2
Likutis ekspozicijoje: 2
Likutis sandėlyje: 0
Likutis sandėlyje: 0
| Aukštis | 23 cm |
|---|---|
| Plotis | 90 cm |
| Ilgis | 200 cm |
| Čiužinio tipas | Putų poliuretanas, Spyruoklinis (Pocket) |
| Čiužinio kietumas | II Minkštas, III Vidutinio kietumo |
| Čiužinio savybės | Kokoso pluoštas, Pralaidus orui, Putų poliuretanas |
| Čiužinio užvalkalas | Medvilnė, Nuvelkamas, Žiema-Vasara |
| Kilmė | Ukraina |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 2-3 d.d. |
Būkite pirmas aprašęs “FABIO Čiužinys 90×200” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
-
Plotis Ilgis Aukštis 90–200 cm 200 cm 22 cm Užsakoma: 2–3 d.d. -
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 25 cm Užsakoma: 30 d.d. -
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 21 cm Užsakoma: 30 d.d. -
Plotis Ilgis Aukštis 180 cm 200 cm 25 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.









Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.