
EDEN Čiužinys
450 € – 970 €Price range: 450 € through 970 €
„Eden“ čiužinys yra panašus į „Breno“ daugeliu savybių – gamybos technologija, blokinis pagrindas, standumo laipsnis – IV, didelis elastingumas ir pralaidumas orui. Tačiau yra ir išskirtinių bruožų: padidintas aukštis – 20 cm ir padidinta rekomenduojama apkrova vienai pusei- 140 kg.
- Kietumo lygis – IV
- Aukštis – 20 cm
- Rekomenduojamas apkrovimas – 140 kg
- Užvalkalas su užtrauktuku
- Vakuuminė pakuotė

| Aukštis | 20 cm |
|---|---|
| Ilgis | 200 cm |
| Plotis | 80 cm, 90 cm, 100 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 190 cm, 200 cm |
| Čiužinio tipas | Putų poliuretanas |
| Čiužinio kietumas | IV Kietas |
| Čiužinio savybės | Pralaidus orui, Putų poliuretanas, Vakuumo pakuotėje |
| Čiužinio užvalkalas | Nuvelkamas |
| Kilmė | Ukraina |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Garantija | 24 mėnesiai |
Būkite pirmas aprašęs “EDEN Čiužinys” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 90–200 cm 200 cm 19 cm Užsakoma: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 90–200 cm 200 cm 22 cm Užsakoma: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 22 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 25 cm Užsakoma: 30 d.d.








Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.