
Ekspozicijoje
CORRADO Čiužinys 160×200
590 €
Dvipusis čiužinys be spyruoklių. Šiame modelyje iš abiejų pusių panaudota viskoelastinė „Memory foam“ medžiaga su mikroporinga struktūra. Jis įgauna kūno formą ir skatina gilų raumenų atsipalaidavimą. Modelis pagamintas iš naujoviškos HIGHFOAM BIO™ medžiagos, kuri užtikrina taškinio krūvio paskirstymą ir optimalų stuburo atramą bei suteikia čiužiniui elastingumo.
- Kietumo lygis – V
- Rekomenduojama apkrova – 120 kg
- Aukštis – 22 cm
- Užvalkalas su užtrauktuku
- Papildoma „AirLine“ vėdinimo sistema
- Aukštos kokybės HIGHFOAM BIO™ medžiaga
Prieinamumas: Liko 2
Likutis ekspozicijoje: 2
Likutis sandėlyje: 0
Likutis sandėlyje: 0

| Aukštis | 22 cm |
|---|---|
| Plotis | 180 cm |
| Ilgis | 200 cm |
| Čiužinio tipas | Putų poliuretanas |
| Čiužinio kietumas | V Labai kietas |
| Čiužinio savybės | Dvipusis, Ortopedinės savybės, Pralaidus orui, Putų poliuretanas, Vakuumo pakuotėje |
| Čiužinio užvalkalas | Nuvelkamas |
| Kilmė | Ukraina |
| Pristatymo terminas | 2-3 d.d. |
| Garantija | 24 mėnesiai |
Būkite pirmas aprašęs “CORRADO Čiužinys 160×200” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 90–200 cm 200 cm 22 cm Užsakoma: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 22 cm Užsakoma: 30 d.d.







Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.