
Ekspozicijoje
MARTINO Čiužinys 180×200
918 €
„Martino“ yra vienas patogiausių čiužinių jau daugelį metų. „Vita Memory Foam“ poliuretano putos padeda atkurti jėgas ir dėl teisingo ir tolygaus spaudimo paskirstymo maksimaliai atpalaiduoja raumenis, o „Vita Foam Bio“ patenkina stangresnės pusės pageidavimus, užtikrina taisyklingą kūno padėtį.
- Kietumo lygis – III
- Aukštis – 20 cm
- Rekomenduojamas apkrovimas – 140 kg
- Užvalkalas su užtrauktuku
- Vakuuminė pakuotė
Prieinamumas: Liko 2
Likutis ekspozicijoje: 2
Likutis sandėlyje: 0
Likutis sandėlyje: 0

| Aukštis | 20 cm |
|---|---|
| Plotis | 180 cm |
| Ilgis | 200 cm |
| Čiužinio tipas | Putų poliuretanas |
| Čiužinio kietumas | III Vidutinio kietumo |
| Čiužinio savybės | Ortopedinės savybės, Putų poliuretanas, Vakuumo pakuotėje |
| Čiužinio užvalkalas | Nuvelkamas, Orui pralaidus tinklelis aplink čiužinį, Žiema-Vasara |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Kilmė | Ukraina |
| Pristatymo terminas | 2-3 d.d. |
Būkite pirmas aprašęs “MARTINO Čiužinys 180×200” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 18 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 90–200 cm 200 cm 19 cm Užsakoma: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.







Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.