
Ekspozicijoje
TOP
MISTRAL Čiužinys 180×200
940 €
„SwissHome“ serijos „Mistral“ čiužinys siūlo prabangų komfortą ir atramą. 7 zonų kišeninių spyruoklių sistema kartu su didelio elastingumo argano putomis ir „Memory Blue“ geline puta prisitaiko prie jūsų kūno, užtikrindama tobulą minkštumo ir spaudimo mažinimo pusiausvyrą. Čiužinys aptrauktas aukščiausios kokybės bambuko audiniu, kuris leidžia odai kvėpuoti ir sukuria gaivią miego aplinką. Mėgaukitės aukščiausia kokybe, pažangiomis technologijomis ir ramiu miegu daugelį metų!
- Kietumo lygis – III
- Aukštis – 29 cm
- Maksimali apkrova – 160 kg (vienai pusei)
Prieinamumas: Liko 2
Likutis ekspozicijoje: 2
Likutis sandėlyje: 0
Likutis sandėlyje: 0
Produkto kodas: 00175
Kategorija: Čiužiniai
Žymos: EKSPOZICIJOJE, TOP
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (WI) Europos Sąjunga

| Plotis | 180 cm |
|---|---|
| Ilgis | 200 cm |
| Aukštis | 29 cm |
| Čiužinio tipas | Putų poliuretanas |
| Čiužinio kietumas | III Vidutinio kietumo |
| Čiužinio savybės | 7 anatominės zonos, HR šaltų putų poliuretanas, Ortopedinės savybės, Pralaidus orui, Putų poliuretanas, Vakuumo pakuotėje |
| Čiužinio užvalkalas | Antialerginis, Antigrybelinis, Bambukas, Orui pralaidus tinklelis aplink čiužinį, Žiema-Vasara |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Pristatymo terminas | 2-3 d.d. |
| Garantija | 24 mėnesiai |
Būkite pirmas aprašęs “MISTRAL Čiužinys 180×200” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 27 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 6 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 13 cm Užsakoma: 30 d.d.










Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.