Vinson drabužių stovas – minimalistinis ir stilingas pagalbininkas jūsų prieškambariui. Pagamintas iš matinio juodai milteliniu būdu dažyto plieno, su tvirtu pagrindu ir kabliukais, jis talpina kelis paltus, švarkus bei aksesuarus. Praktiškas skėčių laikiklis ir industrinio stiliaus dizainas užtikrina funkcionalumą bei stabilumą.
VINSON Drabužių kabykla
125 €
Išankstinis užsakymas
Produkto kodas: 0000080779
Kategorijos: Rūbų kabyklos, Svetainės kietieji baldai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 56 cm |
|---|---|
| Gylis | 28 cm |
| Aukštis | 165 cm |
| Svoris | 11,7 kg |
| Spalva | Juoda |
| Pastatoma/Pakabinama | Pastatoma |
| Durelių skaičius | Nėra |
| Rankenėlės | Nėra |
| Medžiagos | Plienas |
| Pakuotės išmatavimai | 166x29x7 cm |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
Būkite pirmas aprašęs “VINSON Drabužių kabykla” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 160 cm 47 cm 77 cm Užsakoma: 30 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 220 cm 50 cm 55 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 220 cm 50 cm 55 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 50–58 cm 50–58 cm 33–40 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.











Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.