Vanessa lovai būdingos aptakios formos su išskirtiniu akcentu. Vertikalus, simetriškas galvūgalio apsiuvimas suteikia lengvumo ir vizualiai „palengvina“ dizainą.
Lova su patalynės dėže, atidaroma iš priekio – nuo kojūgalio pusės.

Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Akcija
Naujiena
Nuo 845 €
Didesnis audinių pasirinkimas mūsų fizinėse parduotuvėse!
Išankstinis užsakymas
Vanessa lovai būdingos aptakios formos su išskirtiniu akcentu. Vertikalus, simetriškas galvūgalio apsiuvimas suteikia lengvumo ir vizualiai „palengvina“ dizainą.
Lova su patalynės dėže, atidaroma iš priekio – nuo kojūgalio pusės.

| Aukštis | 106 cm |
|---|---|
| Ilgis | 223 cm |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Lovos tipas | Dvigulė lova, Lova su laikymo dėže |
| Pakėlimo mechanizmas | Dujinis |
| Kojelių aukštis | 12 cm |
| Kilmė | Europa |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 60 d.d |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Ilgis | Aukštis |
|---|---|
| 220 cm | 97 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 100 cm | 45 cm | 15–77 cm |
| Ilgis | Aukštis |
|---|---|
| 220 cm | 107 cm |
| Ilgis | Aukštis |
|---|---|
| 219,5 cm | 105 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.