Stalviršio spalva SILVES

Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Ekspozicijoje
Sandėlyje
350 €
TESLA kavos staliukų rinkinys – tai modernumo ir prabangos dermė jūsų namams. Du skirtingo dydžio apvalūs staliukai suteikia lankstumo interjere: naudokite juos kartu, kad sukurtumėte dinamišką kompoziciją, arba atskirai – pagal poreikį.
Stalviršiai iš šviesios rusvos spalvos Silves, išsiskiria elegantiška išvaizda. Kiekvienas paviršius unikalus, todėl staliukai atrodo itin autentiški.
Juodos spalvos metalinės kojelės suteikia kontrasto ir tvirtumo. Šie staliukai puikiai derės tiek moderniame, tiek klasikinio stiliaus interjere.
Daugiau kavos staliukų spalvų pasirinkimų mūsų fizinėje parduotuvėje.
Prieinamumas: Liko 1
Stalviršio spalva SILVES

| Plotis | 70 cm, 80 cm |
|---|---|
| Ilgis | 70 cm, 80 cm |
| Aukštis | 43 cm, 48 cm |
| Svoris | 20 kg |
| Stalviršio forma | Apvali |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Skersmuo | 70 cm, 80 cm |
| Kojelės | Metalinės |
| Kojelių aukštis | 43 cm, 48 cm |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Stalviršio spalva | Šviesiai ruda |
| Pakuotės išmatavimai | 84x84x51 cm |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 38 cm | 38 cm | 43–51 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 50 cm | 220 cm | 53 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 65–90 cm | 65–90 cm | 39–42 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 38 cm | 38 cm | 43–51 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.