Stalviršio spalva MILENIUM

Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
325 €
TESLA MINI kavos staliukų rinkinys – tai modernumo ir prabangos dermė jūsų namams. Du skirtingo dydžio apvalūs staliukai suteikia lankstumo interjere: naudokite juos kartu, kad sukurtumėte dinamišką kompoziciją, arba atskirai – pagal poreikį.
Kiekvienas paviršius unikalus, todėl staliukai atrodo itin autentiški.
Juodos spalvos metalinės kojelės suteikia kontrasto ir tvirtumo. Šie staliukai puikiai derės tiek moderniame, tiek klasikinio stiliaus interjere.
Išankstinis užsakymas
Stalviršio spalva MILENIUM

| Plotis | 50 cm, 70 cm |
|---|---|
| Ilgis | 50 cm, 70 cm |
| Aukštis | 43 cm, 48 cm |
| Svoris | 15 kg |
| Stalviršio forma | Apvali |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Skersmuo | 50 cm, 70 cm |
| Kojelės | Metalinės |
| Kojelių aukštis | 43 cm, 48 cm |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Pakuotės išmatavimai | 84x84x51 cm |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 70–80 cm | 70–80 cm | 43–48 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 52 cm | 52 cm | 40 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 70–80 cm | 70–80 cm | 43–48 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 65 cm | 65 cm | 35 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.