TEDDY – dėmesį patraukiantis fotelis. Didelis ir lengvas originalios formos baldas. Itin patogus dėl gilios sėdynės ir ergonomiškos formos. Puikiai tinka vaikų ar paauglių kambariui.
Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Akcija
539 € Original price was: 539 €.404 €Current price is: 404 €.
TEDDY– tai patogumo ir elegancijos junginys, skirtas tiems, kurie ieško modernaus dizaino.
Didesnis audinių pasirinkimas mūsų fizinėse parduotuvėse!
TEDDY – dėmesį patraukiantis fotelis. Didelis ir lengvas originalios formos baldas. Itin patogus dėl gilios sėdynės ir ergonomiškos formos. Puikiai tinka vaikų ar paauglių kambariui.
| Gylis | 108 cm |
|---|---|
| Plotis | 117 cm |
| Aukštis | 77 cm |
| Sėdimosios dalies aukštis | 44 cm |
| Vietų skaičius | 1 |
| Miegojimo funkcija | Nėra |
| Patalynės dėžė | Nėra |
| Audinys | Perfect Harmony 2 (Šenilas), Riviera 2 (Veliūras) |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 60 d.d |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Kilmė | Europa |
| Relax funkcija | Nėra |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 150 cm | 380 cm | 68,5 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 293 cm | 110 cm | 92 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 77 cm | 91 cm | 77 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 523 cm | 297 cm | 75 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.