| Ilgis | 130 cm |
|---|---|
| Plotis | 130 cm |
| Aukštis | 77 cm |
| Svoris | 58 kg |
| Skersmuo | 130 cm |
| Maksimalus ilgis | 226 cm |
| Išskleidimo funkcija | Yra |
| Stalviršio forma | Apvali |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Stalo kojų medžiaga | Metalas |
| Stalo kojų spalva | Juoda |
| Pakuotės išmatavimai | 136x138x15 cm, 73x71x65 cm |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
Sandėlyje
STAR SILVES Išskleidžiamas valgomojo stalas Ø130×77 (+48*2)
999 €
Stalas STAR – puikus pasirinkimas tiek elegantiškiems, tiek praktiškiems interjerams. Šis išskleidžiamas apvalus stalas su marmuro imitacijos blizgiu HDF stalviršiu pasižymi ilgaamžiškumu ir stilingumu, kurdamas prabangos pojūtį jūsų erdvėje.
Stalą galima lengvai ilginti po 48 cm, pasiekus net 226 cm ilgį, kas leidžia susėsti iki 8–10 asmenų – puikus sprendimas tiek kasdieniam naudojimui, tiek šventinėms progoms. Praskleidimai yra patogiai laikomi stalo viduje, tad nereikės rūpintis papildomomis detalėmis.
Be to, suteikiama galimybė pasirinkti kitą stalviršio spalvą, kad stalas puikiai derėtų prie jūsų interjero – spalvų pasirinkimai matomi paskutinėse nuotraukose.
Prieinamumas: Liko 2
Likutis ekspozicijoje: 0
Likutis sandėlyje: 2
Likutis sandėlyje: 2
Produkto kodas: 00096
Kategorijos: Stalai, Valgomojo baldai
Žyma: SANDĖLYJE
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “STAR SILVES Išskleidžiamas valgomojo stalas Ø130×77 (+48*2)” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 61 cm 100 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 54 cm 60 cm 87 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 54 cm 60 cm 87 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų
















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.