Pagamintas iš rūkinto grūdinto stiklo, šis apvalus kavos staliukas minimalistiniu dizainu sujungia nostalgiją su simetriška geometrija. Staliuko viršus ir pagrindas dera tarpusavyje, suteikdami vizualų lengvumo pojūtį, kuris pabrėžia erdvės pojūtį bet kuriame moderniame svetainės interjere.
Naujiena
SAMOS BLACK GLASS Kavos Staliukas
500 €
Pagrindinės savybės
- Kvadratinių kavos staliukų komplektas
- Su grindų apsauga
- Pagaminti iš rūkinto grūdinto stiklo
- Lengvai valomas paviršius
- Matmenys 80x80x40 cm
Išankstinis užsakymas
Produkto kodas: 0000112260
Kategorijos: Kavos staliukai, Svetainės kietieji baldai
Žyma: NAUJIENA
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 80 cm |
|---|---|
| Gylis | 80 cm |
| Aukštis | 40 cm |
| Medžiaga | Stiklas |
| Svoris | 20 kg |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Stalviršio forma | Apvali |
| Stalo matmenys | 80x80x40 cm |
| Pakuotės išmatavimai | 90x90x51 cm |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 20 kg |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
Būkite pirmas aprašęs “SAMOS BLACK GLASS Kavos Staliukas” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 38 cm 38 cm 43–51 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 45 cm 220 cm 56 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 200 cm 45 cm 77 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Aukštis 220 cm 54 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.