| Ilgis | 200 cm |
|---|---|
| Plotis | 120 cm |
| Aukštis | 77 cm |
| Svoris | 90 kg |
| Stalviršio forma | Ovali |
| Maksimalus ilgis | 335 cm |
| Išskleidimo funkcija | Yra |
| Stalviršio medžiaga | Natūrali medžio faneruotė |
| Stalo kojų medžiaga | Metalas |
| Stalo kojų spalva | Juoda |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Pakuotės išmatavimai | 208x107x13, 76x73x33 cm, 80x10x10 cm |
RODA OAK WENEER Išskleidžiamas valgomojo stalas 200×120 (+45*3)
1 565 €
Išskirtinis dizainas ir praktiškumas susitinka stilingame valgomojo stale RODA. Tai ovalios formos išskleidžiamas stalas su unikaliu, natūralaus riešutmedžio atspalvio raštu, dengtu kokybiška faneruote, kuri suteikia stalui išskirtinį charakterį ir ilgaamžiškumą.
Stalas turi išskleidimo mechanizmą, leidžiantį jį prailginti po 45 cm iki maksimalaus 335 cm ilgio. Dėl šios funkcijos Roda puikiai tinka tiek kasdieniam naudojimui, tiek šventėmis ar didesniems susibūrimams – prie jo patogiai susėda 8-12 asmenų.
Išankstinis užsakymas
Kategorijos: Stalai, Valgomojo baldai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “RODA OAK WENEER Išskleidžiamas valgomojo stalas 200×120 (+45*3)” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 61 cm 100 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 61 cm 100 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 54 cm 60 cm 87 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų






















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.