| Ilgis | 180 cm |
|---|---|
| Plotis | 100 cm |
| Aukštis | 77 cm |
| Svoris | 87 kg |
| Stalviršio forma | Ovali |
| Maksimalus ilgis | 300 cm |
| Išskleidimo funkcija | Yra |
| Stalviršio medžiaga | Natūrali medžio faneruotė |
| Stalo kojų medžiaga | Metalas |
| Stalo kojų spalva | Juoda |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Pakuotės išmatavimai | 188x110x13 cm, 76x73x33 cm, 80x10x10 cm |
Ekspozicijoje
Sandėlyje
RODA AMERICAN WALNUT Išskleidžiamas valgomojo stalas 180x100x77 (+40*3)
1 599 €
Išskirtinis dizainas ir praktiškumas susitinka stilingame valgomojo stale RODA. Tai ovalios formos išskleidžiamas stalas su unikaliu, natūralaus riešutmedžio atspalvio raštu, dengtu kokybiška faneruote, kuri suteikia stalui išskirtinį charakterį ir ilgaamžiškumą.
Stalas turi išskleidimo mechanizmą, leidžiantį jį prailginti po 40 cm iki maksimalaus 300 cm ilgio. Dėl šios funkcijos Roda puikiai tinka tiek kasdieniam naudojimui, tiek šventėmis ar didesniems susibūrimams – prie jo patogiai susėda 8-12 asmenų.
Prieinamumas: Liko 2
Likutis ekspozicijoje: 1
Likutis sandėlyje: 1
Likutis sandėlyje: 1
Produkto kodas: 00080
Kategorijos: Stalai, Valgomojo baldai
Žymos: EKSPOZICIJOJE, SANDĖLYJE
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “RODA AMERICAN WALNUT Išskleidžiamas valgomojo stalas 180x100x77 (+40*3)” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 54 cm 60 cm 87 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 61 cm 100 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų


















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.