| Plotis | 75 cm, 100 cm |
|---|---|
| Aukštis | 25 cm, 40 cm |
| Svoris | 31.5 kg |
| Spalva | Riešutmedis |
| Stalviršio forma | Apvali |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Skersmuo | 100 cm, 75 cm |
| Kojelių aukštis | – |
| Stalviršio medžiaga | Natūrali medžio faneruotė |
| Stalviršio spalva | Riešutmedis, Ruda |
| Pakuotės išmatavimai | 182x182x75 cm |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
RING Kavos Staliukų Komplektas
565 €
Patikrinkite stilingą ir praktišką „RING“ kavos staliukų rinkinį, kuris puikiai derės bet kurioje svetainėje ar gyvenamojoje erdvėje. Šis rinkinys susideda iš dviejų staliukų – vienas didesnis ir vienas mažesnis, abu sujungti į harmoningą visumą, kad suteiktų erdvei išskirtinį ir elegantišką akcentą.
„RING“ kavos staliukų rinkinys – tai ne tik funkcionalus baldas, bet ir stilingas akcentas, kuris praturtins jūsų namų interjerą.
Apvalios formos kavos staliukų komplektas RING, stalviršis – laminuota faneruotė.
Daugiau kavos staliukų spalvų pasirinkimų mūsų fizinėje parduotuvėje.
Išankstinis užsakymas
Kategorija: Kavos staliukai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “RING Kavos Staliukų Komplektas” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 90 cm 90 cm 42 cm Užsakoma: 25 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 50–58 cm 50–58 cm 33–40 cm Užsakoma: 25 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 50–80 cm 50–80 cm 33–40 cm Užsakoma: 25 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 50–58 cm 50–58 cm 33–40 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.