| Ilgis | 180 cm |
|---|---|
| Plotis | 90 cm |
| Aukštis | 77 cm |
| Svoris | 54 kg |
| Maksimalus ilgis | 225 cm |
| Stalviršio forma | Stačiakampė |
| Matinė/Blizgi stalviršio spalva | Blizgi Frezya, Blizgi Glossmax, Blizgi Irony, Blizgi Lagina, Blizgi Marmo, Blizgi Royal Marble, Matinė Avrupa Sekron, Matinė Black Beton, Matinė Lagina, Matinė Legnano, Matinė Milenium, Matinė Mola, Matinė Rambla, Matinė Retro Silver, Matinė Retro Stone, Matinė Royal Marble, Matinė Stone Surface Irony, Matinė Traverten |
| Išskleidimo funkcija | Yra |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Stalo kojų medžiaga | Metalas |
| Stalo kojų spalva | Beige, Black, Brass, Brown, Ral 1035, White |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Pakuotės išmatavimai | 148x97x13 cm, 74x70x14 cm |
RIGA Išskleidžiamas Valgomojo Stalas 180x103x77 (+45)
739 €
Šis stilingas ir funkcionalus valgomojo stalas RIGA – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina erdvę, patogumą ir galimybę prisitaikyti prie skirtingų poreikių. Stalas yra išskleidžiamas net iki 225 cm, todėl lengvai talpina didesnę svečių kompaniją. Papildoma dalis po 45 cm leidžia lanksčiai reguliuoti ilgį pagal situaciją.
Elegantiškos, juodos spalvos metalinės kojos ne tik suteikia konstrukcijai tvirtumo, bet ir išlaiko vizualinį lengvumą.
Galite rinktis iš kelių skirtingų stalviršio spalvų, kad baldas idealiai atitiktų jūsų interjero viziją.
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: Stalai, Valgomojo baldai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “RIGA Išskleidžiamas Valgomojo Stalas 180x103x77 (+45)” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 54 cm 60 cm 87 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų




















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.