
RICO ECOROLL Čiužinys
100 € – 264 €Price range: 100 € through 264 €
- Kietumo lygis – III
- Rekomenduojama apkrova – 100 kg
- Aukštis – 6 cm
- Aukšta medžiagos kokybė HIGHFOAM BIO™
- Užvalkalas su užtrauktuku

| Aukštis | 6 cm |
|---|---|
| Ilgis | 190 cm, 200 cm |
| Plotis | 80 cm, 90 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm |
| Čiužinio tipas | Putų poliuretanas |
| Čiužinio kietumas | III Vidutinio kietumo |
| Čiužinio savybės | Putų poliuretanas |
| Čiužinio užvalkalas | Nuvelkamas |
| Kilmė | Ukraina |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Garantija | 24 mėnesiai |
Būkite pirmas aprašęs “RICO ECOROLL Čiužinys” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 19 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 25 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.






Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.