
PROMETEO Čiužinys
600 € – 1 348 €Price range: 600 € through 1 348 €
Čiužinys Prometeo, be to, kad yra vienas aukščiausių čiužinių (25 cm), išsiskiria ir trijų komponentų konstrukcija, kurios pagrindas – elastingas poliuretano putplastis, užimantis didžiausią masę. Ši medžiaga pasižymi dideliu našumu, taip pat tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Kadangi elastingos PU putos puikiai palaiko žmogaus kūną, ant tokio paviršiaus jausitės visiškai energingi naujai produktyviai dienai.
- Kietumo lygis – I/III
- Aukštis – 25 cm
- Rekomenduojamas apkrovimas vienai prieplaukai – 140 kg
- Užvalkalas su užtrauktuku
- Vakuuminė pakuotė

| Aukštis | 25 cm |
|---|---|
| Ilgis | 200 cm |
| Plotis | 80 cm, 90 cm, 100 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 190 cm, 200 cm |
| Čiužinio tipas | Putų poliuretanas |
| Čiužinio kietumas | I Labai minkštas, III Vidutinio kietumo |
| Čiužinio savybės | Dvipusis, Pralaidus orui, Putų poliuretanas, Vakuumo pakuotėje |
| Čiužinio užvalkalas | Nuvelkamas, Orui pralaidus tinklelis aplink čiužinį, Žiema-Vasara |
| Kilmė | Ukraina |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
Būkite pirmas aprašęs “PROMETEO Čiužinys” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 90–200 cm 200 cm 22 cm Užsakoma: 2–3 d.d.







Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.