POLO modelį galima apibūdinti kaip klasikinis ir stilingas. Šis fotelis pravers ne tik svetainėje, bet ir kaip puiki alternatyva kėdė prie rašomojo stalo.
Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Akcija
825 € Original price was: 825 €.619 €Current price is: 619 €.
POLO– tai patogumo ir elegancijos junginys, skirtas tiems, kurie ieško modernaus dizaino.
Didesnis audinių pasirinkimas mūsų fizinėse parduotuvėse!
POLO modelį galima apibūdinti kaip klasikinis ir stilingas. Šis fotelis pravers ne tik svetainėje, bet ir kaip puiki alternatyva kėdė prie rašomojo stalo.
| Gylis | 82 cm |
|---|---|
| Plotis | 72 cm |
| Aukštis | 104 cm |
| Sėdimosios dalies aukštis | 47 cm |
| Kojelių aukštis | 31 cm |
| Vietų skaičius | 1 |
| Miegojimo funkcija | Nėra |
| Patalynės dėžė | Nėra |
| Audinys | Perfect Harmony 2 (Šenilas), Riviera 2 (Veliūras) |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 60 d.d |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Kilmė | Europa |
| Relax funkcija | Yra |
| Savybės | Su sukimosi mechanizmu |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 66 cm | 59 cm | 75 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 66 cm | 59 cm | 75 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 239 cm | 150 cm | 88 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 82 cm | 75 cm | 69 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.