Plaza L pufas taps unikalia bet kurios svetainės puošmena, pridės Jūsų svetainei arba kambariui prabangos, bei suteiks nepriekaištingą komforto jausmą.
Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Akcija
664 € Original price was: 664 €.498 €Current price is: 498 €.
PLAZA L – tai patogumo ir elegancijos junginys, skirtas tiems, kurie ieško modernaus dizaino.
Didesnis audinių pasirinkimas mūsų fizinėse parduotuvėse!
Plaza L pufas taps unikalia bet kurios svetainės puošmena, pridės Jūsų svetainei arba kambariui prabangos, bei suteiks nepriekaištingą komforto jausmą.
| Gylis | 70 cm |
|---|---|
| Plotis | 100 cm |
| Aukštis | 44 cm |
| Sėdimosios dalies aukštis | 44 cm |
| Relax funkcija | Nėra |
| Vietų skaičius | 1 |
| Audinys | Perfect Harmony 2 (Šenilas), Riviera 2 (Veliūras) |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 60 d.d |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Kilmė | Europa |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 67 cm | 93 cm | 101 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 70 cm | 70 cm | 66 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 400 cm | 204 cm | 87 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 239 cm | 150 cm | 88 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.