| Aukštis | 77 cm |
|---|---|
| Gylis | 110 cm, 120 cm |
| Plotis | 110 cm, 120 cm |
| Maksimalus ilgis | 206 cm, 216 cm |
| Matinė/Blizgi stalviršio spalva | Blizgi Frezya, Blizgi Glossmax, Blizgi Irony, Blizgi Lagina, Blizgi Marmo, Blizgi Royal Marble, Matinė Avrupa Sekron, Matinė Black Beton, Matinė Lagina, Matinė Legnano, Matinė Milenium, Matinė Mola, Matinė Rambla, Matinė Retro Silver, Matinė Retro Stone, Matinė Royal Marble, Matinė Stone Surface Irony, Matinė Traverten |
| Stalviršio forma | Kvadratinė, Stačiakampė |
| Stalo kojų medžiaga | MDF |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Stalo kojų spalva | Beige, Black, Brown, Ral 1035, White |
| Išskleidimo funkcija | Yra |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
PANAMA 3/4 Išskleidžiamas Valgomojo Stalas
1 050 €
Atraskite išskirtinį išskleidžiamą kvadrato formos stalą PANAMA, kuris puikiai derės tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere. Jo metalinė koja suteikia stabilumo ir subtilumo, o įvairios spalvos – natūralumo ir jaukumo pojūtį.
Stalas PANAMA turi patogią išskleidžiamą funkciją – pradinis ilgis yra 110 cm, tačiau išskleidus jis pailgėja iki 206 cm. Galimas dar vienas variantas 120 cm, o išskleidus 216 cm.
Šis stalas ne tik funkcionalus, bet ir stilingas – jame patogiai gali sėdėti 4-10 žmonių, todėl jis puikus pasirinkimas šeimos vakarienėms.
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: Stalai, Valgomojo baldai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “PANAMA 3/4 Išskleidžiamas Valgomojo Stalas” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 54 cm 60 cm 87 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų

















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.