
OPTIMA Čiužinys
407 € – 845 €Price range: 407 € through 845 €
„Optima“ čiužinys sukurtas naudojant naujausias technologijas ir medžiagas, siekiant užtikrinti maksimalų komfortą ir atramą miego metu. Čiužinio šerdis pagaminta iš patvaraus ir patikimo didelio elastingumo PU poliuretano. Viršutinis sluoksnis – iš novatoriško lateksinio putų poliuretano, kuris užtikrina tinkamą stuburo padėtį. Termoelastinis putų sluoksnis prisitaiko prie kūno kontūrų, gerina oro cirkuliaciją ir suteikia vėsinantį efektą karštomis naktimis. Papildomas didelio elastingumo putplastis suteikia dar daugiau komforto.
- Kietumo lygis – III
- Aukštis – 22 cm
- Rekomenduojama apkrova – 150 kg
Produkto kodas: N/A
Kategorija: Čiužiniai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (WI) Europos Sąjunga

| Aukštis | 22 cm |
|---|---|
| Ilgis | 200 cm |
| Plotis | 90 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm |
| Čiužinio tipas | Putų poliuretanas |
| Čiužinio kietumas | III Vidutinio kietumo, IV Kietas |
| Čiužinio savybės | 7 anatominės zonos, Dvipusis, Ortopedinės savybės, Pralaidus orui, Putų poliuretanas, Vakuumo pakuotėje |
| Čiužinio užvalkalas | Antigrybelinis, Orui pralaidus tinklelis aplink čiužinį, Žiema-Vasara |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Garantija | 24 mėnesiai |
Būkite pirmas aprašęs “OPTIMA Čiužinys” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 90–200 cm 200 cm 22 cm Užsakoma: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 23 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 6 cm Užsakoma: 30 d.d.











Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.