
NORDIC Čiužinys
597 € – 1 240 €Price range: 597 € through 1 240 €
„SwissHome“ serijos „Nordic“ čiužinys siūlo 28 cm pažangų komfortą ir atramą. Mėlynojo atminties gelio putų, didelio elastingumo argano putų ir poliuretano putų derinys užtikrina optimalų spaudimo mažinimą ir efektyvią temperatūros reguliaciją. Sukurtas atlaikyti iki 160 kg viename miegojimo plote, šis čiužinys išsiskiria patvarumu ir subalansuotu kietumu. Patirkite gilų atsipalaidavimą ir nepertraukiamą miegą kiekvieną naktį!
- Kietumo lygis – III
- Aukštis – 28 cm
- Rekomenduojama apkrova – 160 kg
Produkto kodas: N/A
Kategorija: Čiužiniai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (WI) Europos Sąjunga

| Ilgis | 200 cm |
|---|---|
| Plotis | 90 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm |
| Aukštis | 28 cm |
| Čiužinio tipas | Putų poliuretanas |
| Čiužinio kietumas | III Vidutinio kietumo |
| Čiužinio savybės | HR šaltų putų poliuretanas, Ortopedinės savybės, Pralaidus orui, Putų poliuretanas, Vakuumo pakuotėje |
| Čiužinio užvalkalas | Antialerginis, Antigrybelinis, Orui pralaidus tinklelis aplink čiužinį, Žiema-Vasara |
| Pristatymo terminas | 25 d.d. |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
Būkite pirmas aprašęs “NORDIC Čiužinys” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 200 cm 25 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 26 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 6 cm Užsakoma: 30 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 80–200 cm 190–200 cm 20 cm Užsakoma: 30 d.d.










Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.