| Ilgis | 130 cm |
|---|---|
| Plotis | 130 cm |
| Aukštis | 77 cm |
| Maksimalus ilgis | 226 cm |
| Matinė/Blizgi stalviršio spalva | Blizgi Frezya, Blizgi Glossmax, Blizgi Irony, Blizgi Lagina, Blizgi Marmo, Blizgi Royal Marble, Matinė Avrupa Sekron, Matinė Black Beton, Matinė Lagina, Matinė Legnano, Matinė Milenium, Matinė Mola, Matinė Rambla, Matinė Retro Silver, Matinė Retro Stone, Matinė Royal Marble, Matinė Stone Surface Irony, Matinė Traverten |
| Stalviršio forma | Apvali |
| Stalo kojų medžiaga | MDF |
| Skersmuo | 130 cm |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Stalo kojų spalva | Beige, Black, Brown, Ral 1035, White |
| Pakuotės išmatavimai | 143x200x77 cm |
| Išskleidimo funkcija | Yra |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
MONACO Išskleidžiamas Valgomojo Stalas Ø130×77 (+48*2)
1 299 €
Atraskite išskirtinį išskleidžiamą apvalų stalą MONACO, kuris puikiai derės tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere. Jo apvali koja suteikia stabilumo ir subtilumo, o įvairios spalvos – natūralumo ir jaukumo pojūtį.
Stalas MONACO turi patogią išskleidžiamą funkciją – pradinis ilgis yra 130 cm, tačiau išskleidus jis pailgėja iki 226 cm.
Šis stalas ne tik funkcionalus, bet ir stilingas – jame patogiai gali sėdėti 8-10 žmonių, todėl jis puikus pasirinkimas tiek šeimos vakarienėms, tiek didesniems susibūrimams.
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: Stalai, Valgomojo baldai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “MONACO Išskleidžiamas Valgomojo Stalas Ø130×77 (+48*2)” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 54 cm 60 cm 87 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 55 cm 77 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 68 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 54 cm 60 cm 87 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų

















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.