| Plotis | 45 cm |
|---|---|
| Ilgis | 200 cm |
| Aukštis | 54 cm |
| Svoris | 55 kg |
| Stalviršio forma | Stačiakampė |
| Pakuotės išmatavimai | 210x28x28 cm, 224x48x32 cm |
| Kojelės | Metalinės |
| Durelių skaičius | 2 |
| Stalčių skaičius | 2 |
| Komodos tipas | Su stalčiais ir durelėmis |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
MONACO TV Staliukas 200x45x54
659 €
Stilingas ir modernus TV staliukas MONACO – puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštos kokybės dizainą ir praktiškumą. Šis staliukas išsiskiria ne tik savo išvaizda, bet ir ilgaamžiškumu.
TV Staliukas turi 4 erdvius skyrius: 2 stalčius ir 2 dalis su durelėmis, kurios atsidaro paspaudimu. Toks funkcionalumas užtikrina patogų ir tvarkingą daiktų laikymą be nereikalingų detalių.
Metalinės kojos papildomai suteikia baldui elegancijos ir stabilumo.
MONACO TV staliukas taip pat suteikia galimybę pasirinkti kitą korpuso ir durelių spalvą.
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: Svetainės kietieji baldai, TV staliukai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “MONACO TV Staliukas 200x45x54” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 38 cm 38 cm 43–51 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 65–90 cm 65–90 cm 39–42 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 45 cm 200 cm 77 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Aukštis 220 cm 54 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.