| Plotis | 75 cm |
|---|---|
| Ilgis | 75 cm |
| Aukštis | 38 cm, 41 cm |
| Svoris | 19 kg |
| Spalva | Riešutmedis |
| Stalviršio forma | Apvali |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Skersmuo | 75 cm |
| Kojelių aukštis | 38 cm, 41 cm |
| Stalviršio medžiaga | Natūrali medžio faneruotė |
| Stalviršio spalva | Riešutmedis |
| Pakuotės išmatavimai | 188x188x81 cm |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Pristatymo terminas | 2-3 d.d. |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
Ekspozicijoje
MONACO OAK VENEER Kavos Staliukų Komplektas
499 €
Įneškite elegancijos ir modernios estetikos į savo svetainę su stilingu kavos staliukų komplektu MONACO. Šį rinkinį sudaro du skirtingų dydžių staliukai, kuriuos galima naudoti kartu ar atskirai – taip lengvai prisitaikysite prie bet kokios erdvės poreikių.
Staliukų paviršiai dengti Oak Veneer spalva, kuri suteikia šilumos pojūtį ir natūralios medienos išvaizdą. Solidi, apvali stalo koja subtiliai pereina iš platėjančio pagrindo į siauresnę viršūnę, kurdama skulptūrišką ir išskirtinį dizainą, traukiantį akį.
Šie staliukai puikiai derės tiek moderniame, tiek klasikinio stiliaus interjere.
Prieinamumas: Liko 1
Likutis ekspozicijoje: 1
Likutis sandėlyje: 0
Likutis sandėlyje: 0
Produkto kodas: 00061
Kategorijos: Kavos staliukai, Svetainės kietieji baldai
Žyma: EKSPOZICIJOJE
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “MONACO OAK VENEER Kavos Staliukų Komplektas” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 50–58 cm 50–58 cm 33–40 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 38 cm 38 cm 43–51 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 38 cm 38 cm 43–51 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Gylis Aukštis 80 cm 80 cm 26 cm Užsakoma: 30 d.d.Yra spalvų pasirinkimų












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.