| Ilgis | 220 cm |
|---|---|
| Plotis | 50 cm |
| Aukštis | 53 cm |
| Svoris | 58 kg |
| Stalviršio forma | Stačiakampė |
| Spalva | Riešutmedis |
| Kojelės | Medinės |
| Kojelių aukštis | 25 cm |
| Kojelių spalva | Riešutmedis |
| Durelių skaičius | 2 |
| Stalčių skaičius | 1 |
| Komodos tipas | Su stalčiais ir durelėmis |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Pakuotės išmatavimai | 224x43x30 cm, 225x44x32 cm |
Ekspozicijoje
MONACO AMERICAN WALNUT TV Staliukas 220x50x53
850 €
Modernus ir elegantiškas TV staliukas MONACO – tai baldas, kuris išsiskiria unikaliomis formomis ir subtiliu prabangos pojūčiu. Pagamintas iš aukštos kokybės lakuotos faneruotės, jis suteikia interjerui išskirtinumo ir šiuolaikiškumo.
Staliukas turi tris erdvius skyrius: du uždarus su durelėmis ir vieną patogų stalčių. Visi skyriai atidaromi paspaudimo mechanizmu – patogiai ir be rankenėlių.
Idealus pasirinkimas ieškantiems stilingo ir funkcionalaus sprendimo savo svetainei.
Prieinamumas: Liko 1
Likutis ekspozicijoje: 1
Likutis sandėlyje: 0
Likutis sandėlyje: 0
Produkto kodas: 00098
Kategorijos: Svetainės kietieji baldai, TV staliukai
Žyma: EKSPOZICIJOJE
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (DU) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “MONACO AMERICAN WALNUT TV Staliukas 220x50x53” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 160 cm 47 cm 77 cm Užsakoma: 30 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Ilgis Aukštis 45 cm 220 cm 56 cm Užsakoma: 60 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Ilgis Aukštis 38 cm 38 cm 43–51 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 70–80 cm 70–80 cm 43–48 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.
















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.