| Plotis | 24,5 cm, 33 cm |
|---|---|
| Aukštis | 33 cm, 40 cm |
| Spalva | Ruda |
| Staliuko tipas | Komplektas |
| Stalviršio forma | Ovali |
| Medžiagos | MDF |
| Kojelės | MDF |
| Pakuotės išmatavimai | 51x44x37 cm |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 20 kg |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
MICE WILD OAK Kavos Staliukų Komplektas
179 €
Pagrindinės savybės
- Modernus kavos staliukų komplektas
- Ovali staliukų forma suteikia elegantišką pojūtį
- Lengvai valomas paviršius
- FSC™ sertifikuotas
- 2 dalių komplektas 48x33x40 cm; 40×24.5×33 cm
Išankstinis užsakymas
Produkto kodas: 0000081695
Kategorija: Kavos staliukai
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
Būkite pirmas aprašęs “MICE WILD OAK Kavos Staliukų Komplektas” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Ilgis Aukštis 65 cm 65 cm 35 cm Užsakoma: 25 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 52 cm 52 cm 40 cm Užsakoma: 25 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 70–80 cm 70–80 cm 43–48 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.Plotis Ilgis Aukštis 50–58 cm 50–58 cm 33–40 cm Turime vietoje: 2–3 d.d.















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.