Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
300 €
MERCEDES kavos staliukų rinkinys – tai modernumo ir prabangos dermė jūsų namams. Du skirtingo dydžio apvalūs staliukai suteikia lankstumo interjere: naudokite juos kartu, kad sukurtumėte dinamišką kompoziciją, arba atskirai – pagal poreikį.
Kiekvienas paviršius unikalus, todėl staliukai atrodo itin autentiški.
Metalinės kojelės suteikia kontrasto ir tvirtumo. Šie staliukai puikiai derės tiek moderniame, tiek klasikinio stiliaus interjere.
| Plotis | 70 cm, 90 cm |
|---|---|
| Ilgis | 70 cm, 90 cm |
| Aukštis | 36 cm, 41 cm |
| Svoris | 20 kg |
| Matinė/Blizgi stalviršio spalva | Blizgi Frezya, Blizgi Glossmax, Blizgi Irony, Blizgi Lagina, Blizgi Marmo, Blizgi Royal Marble, Matinė Avrupa Sekron, Matinė Black Beton, Matinė Lagina, Matinė Legnano, Matinė Milenium, Matinė Mola, Matinė Rambla, Matinė Retro Silver, Matinė Retro Stone, Matinė Royal Marble, Matinė Stone Surface Irony, Matinė Traverten |
| Kojelių spalva | Beige, Black, Brown, Ral 1035, White |
| Stalviršio forma | Apvali |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Skersmuo | 70 cm, 90 cm |
| Kojelės | Metalinės |
| Kojelių aukštis | 36 cm, 41 cm |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Pakuotės išmatavimai | 91x91x44 cm |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 70–80 cm | 70–80 cm | 43–48 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 50–58 cm | 50–58 cm | 33–40 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 50–58 cm | 50–58 cm | 33–40 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 70–80 cm | 70–80 cm | 43–48 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.