Šis valgomojo stalas pabrėžia geometrijos ir tiesių linijų grožį. Plonas stačiakampis stalviršis, pagamintas iš juodos keramikos, atsiremia į juodą panelinį pagrindą – praktiškas sprendimas kasdieniam naudojimui, nes paviršius išlieka atsparus įbrėžimams. Toks ryškus ir modernus dizainas suteiks naujos energijos bet kuriai valgomojo erdvei.
Naujiena
MARBELLA BLACK Valgomojo stalas
1 100 €
Pagrindinės savybės:
- Stačiakampis valgomojo stalas, įkvėptas geometrijos
- Stalviršis pagamintas iš juodos šiurkščios keramikos
- Keramika – karščiui ir įbrėžimams atspari medžiaga
- Pagrindas – juodas milteliniu būdu dažyto plieno stulpas
- Patogiai talpina 6 žmones
- Matmenys 200x100x75.5 cm
Produkto kodas: H000024915
Kategorijos: Stalai, Valgomojo baldai
Žyma: NAUJIENA
Prekės ženklas: Pagaminta DomusArt užsakymu (CT) Europos Sąjunga
| Plotis | 200 cm |
|---|---|
| Gylis | 100 cm |
| Aukštis | 75.5 cm |
| Stalviršio spalva | Concrete Grey 23567, Rust 22635, Stone Vein 23331, Urban Slate 22873 |
| Stalviršio forma | Stačiakampė |
| Stalviršio medžiaga | Keramika |
| Išskleidimo funkcija | Nėra |
| Stalo kojų medžiaga | Plienas |
| Stalo kojų spalva | Juoda |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 100 kg |
| Svoris | 89 kg |
| Pakuotės išmatavimai | 117x61x6 cm, 209x109x7 cm, 71x36x74 cm |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Pristatymo terminas | 20 d.d |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
Būkite pirmas aprašęs “MARBELLA BLACK Valgomojo stalas” Atšaukti atsakymą
Panašūs produktai
Plotis Gylis Aukštis 52 cm 55 cm 77 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 78 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 54 cm 86 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimųPlotis Gylis Aukštis 52 cm 55 cm 77 cm Užsakoma: ~45 d.d.Yra spalvų pasirinkimų














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.