Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
315 €
MANTAR kavos staliukų rinkinys – tai modernumo ir prabangos dermė jūsų namams. Du skirtingo dydžio apvalūs staliukai suteikia lankstumo interjere: naudokite juos kartu, kad sukurtumėte dinamišką kompoziciją, arba atskirai – pagal poreikį.
Kiekvienas paviršius unikalus, todėl staliukai atrodo itin autentiški.
Metalinės kojelės suteikia kontrasto ir tvirtumo. Šie staliukai puikiai derės tiek moderniame, tiek klasikinio stiliaus interjere.
| Plotis | 80 cm, 98 cm |
|---|---|
| Gylis | 80 cm, 88 cm |
| Aukštis | 38 cm, 44 cm |
| Svoris | 21 cm |
| Kojelių spalva | Beige, Black, Brown, Ral 1035, White |
| Stalviršio forma | Apvali |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Skersmuo | 80 cm, 98 cm |
| Kojelės | Metalinės |
| Kojelių aukštis | 36 cm, 42 cm |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 89 cm | 82 cm | 37–45 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 70–80 cm | 70–80 cm | 43–48 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 60 cm | 120 cm | 40 cm |
| Plotis | Gylis | Aukštis |
|---|---|---|
| 80 cm | 80 cm | 26 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.