Lova 35 cm aukščio rėmas su patalynės dėže
Kojelės 5 cm, plastmasinės
Aukštis su kojelėmis 40 cm
Galvūgalis be kojelių 130 cm
Galvūgalio gylis 10 cm
Galvūgalio pločiai 216/236/256cm
Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Nuo 906 €
Minkštas „Dallas“ rėmas su didele patalynės dėže – praktiškas ir gražus priedas bet kokiam interjerui. Įdėkite pasirinktą čiužinį ir mėgaukitės švaria, stilinga miegamojo erdve.
Išankstinis užsakymas
Lova 35 cm aukščio rėmas su patalynės dėže
Kojelės 5 cm, plastmasinės
Aukštis su kojelėmis 40 cm
Galvūgalis be kojelių 130 cm
Galvūgalio gylis 10 cm
Galvūgalio pločiai 216/236/256cm
| Ilgis | 223 cm |
|---|---|
| Plotis | 140 cm, 160 cm, 180 cm |
| Aukštis | 135 cm |
| Atlošo aukštis | 130 cm |
| Gulimos dalies aukštis | 40 cm |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Lovos matmenys | 216×223, 236×223, 256×223 |
| Lovos tipas | Continental lova |
| Audinys | Inari 1 (), Mito 3 (), Neve 1 (), Storm 3 () |
| Audinio spalva | 16 Neve, 169 Mito, 2 Neve, 23 Inari, 40 Mito, 5 Mito, 83 Neve, 85 Storm Lova, 9 Storm Lova, 91 Inari, 96 Inari, 97 Storm Lova |
| Kojelių aukštis | 5 cm |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Pristatymo terminas | 20 d.d |
| Kilmė | Lietuva |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Baldas pristatomas | Nesurinktas, pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra |
| Ilgis | Aukštis |
|---|---|
| 219,5 cm | 108 cm |
| Plotis | Aukštis |
|---|---|
| 100 cm | 44 cm |
| Ilgis | Aukštis |
|---|---|
| 220 cm | 107 cm |
| Ilgis | Aukštis |
|---|---|
| 232 cm | 94 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.