Nemokamas 10 mėn lizingas
Gaminame pagal individualius užsakymus
Nemokama dizainerio konsultacija
Naujiena
369 €
LOTUS kavos staliukas – tai modernumo ir prabangos dermė jūsų namams.
Kiekvienas paviršius unikalus, todėl staliukai atrodo itin autentiški. Metalinės kojelės suteikia kontrasto ir tvirtumo. Šis staliukas puikiai derės tiek moderniame, tiek klasikinio stiliaus interjere.
| Plotis | 124 cm |
|---|---|
| Gylis | 74 cm |
| Aukštis | 42 cm |
| Svoris | 19 kg |
| Matinė/Blizgi stalviršio spalva | Blizgi Frezya, Blizgi Glossmax, Blizgi Irony, Blizgi Lagina, Blizgi Marmo, Blizgi Royal Marble, Matinė Avrupa Sekron, Matinė Black Beton, Matinė Lagina, Matinė Legnano, Matinė Milenium, Matinė Mola, Matinė Rambla, Matinė Retro Silver, Matinė Retro Stone, Matinė Royal Marble, Matinė Stone Surface Irony, Matinė Traverten |
| Stalviršio forma | Kvadratinė |
| Staliuko tipas | Atviras |
| Kojelės | Metalinės |
| Kojelių spalva | Beige, Black, Brown, Ral 1035, White |
| Stalviršio medžiaga | Didelio tankio medienos plaušų plokštės (HDF) |
| Pakuotės išmatavimai | 140x80x50 cm |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmė | Europos Sąjunga |
| Pristatymo terminas | 45 d.d. |
| Baldas pristatomas | Surinktas, paruoštas naudojimui |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 42 cm | 42 cm | 45 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 70–80 cm | 70–80 cm | 43–48 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 50–80 cm | 50–80 cm | 33–40 cm |
| Plotis | Ilgis | Aukštis |
|---|---|---|
| 50–58 cm | 50–58 cm | 33–40 cm |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.